GIGABYTE رهبر مادربردهای USB 3.0

    محمد کرمی ۱۳۹۰/۱۰/۰۱

 

 

 

یو اس بی، واژه آشنا برای ارتباط دادن وسایلی چون فلش مموری ، پرینتر ، دوربین ، رم ریدرها و اخیرا هم به لطف چینی ها حتی قلیان به کامپیوتر !

خیلی نگذشته از زمانی که به لطف یو اس بی تازه به دوران رسیده خیالمان از سهولت ارتباط  راحت شد به طور هم هریک از شما هم زمانی که یک وسیله را از طریق پورت یو اس بی به رایانه خود متصل میکیند چشمتان به سرعت انتقال اطلاعات دوخته میشود .  USB 1.0 جای خود را به USB 2.0 داد شاید عزیزتر باشد که نشد اما حالا راجع به USB 3.0 ،به جرات می توان گفت که این سومی نوید تحولی عظیم در نوع انتقال روی این پورت دلپذیر را میدهد .

گیگابایت به عنوان یک برند پیش رو در تولید مادربردهای یو اس بی 3 با ترکیب آخرین  فن آوری های انتقال داده ها با سرعت بالا و ارایه SuperSpeed ​​USB 3.0 قصد دارد تا بار دیگر خود را در ارایه این نوع مادربرد ها به عنوان رهبر معرفی کند .

کنترلر  SuperSpeed ​​USB 3.0 این امکان را به شما می دهد تا سرعت انتقال داده ها را تا 10 برابر بیشتر از USB 2.0 افزایش دهید . این کنترلر با استفاده از انتقال اطلاعات به صورت  dual-simplex برای انتقال همزمان داده ها از PC   به دستگاه USB   قابلیت بسیار بی نقصی را برای بهره گیری و فعال تر شدن لوازم دیجیتال مانند دوربین ها تلوزیون ها و سایر دستگاه های مجهز به این پورت بوجود می آورد .

درحال حاضر گیگابایت با تلاش درجهت همکاری با سایر صنایع برای بهره گیری بیشتر ایشان از SuperSpeed ​​USB می کوشد تا این اکوسیستم جدید را توسعه دهد .

شکل های زیر ازسایت شرکت GIGABYTE می باشد جهت معرفی هرچه بیشتر قابلیت های جدید طراحی شده توسط کارشناسان این شرکت است.

 

        

    

     


 

 

5 4 3 2 1
 
 

۰ نظرارسال نظر

  


تمامي حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به نويسندگان آي تي ياب مي باشد و هرگونه کپي برداري و استفاده از آن تنها با ذکر منبع مجاز مي باشد
ITyab