کتابخوان جدید آمازون معرفی شد

    محمدرضا کرمی ۱۳۹۱/۰۶/۱۷

آمازون رسما آخرین مدل از ایبوک ریدرها یا کتابخوانهای خود که نام کیندل را یدک می کشد معرفی نمود. این ایبوک ریدر از تکنولوژی جدید صفحه نمایش با نام “Paperwhite” بهره می برد. صفحه نمایشی که دارای کنتراست بالا و چگالی پیکسلی ۲۱۲ ppi (حدود ۶۲ درصد پیکسل بیشتر نسبت به کیندل تاچ) می باشد. یکی دیگر از ویژگی های آن frontlight است که چیزی شبیه به Nook Simple Touch بی ان به همراه Glowlight می باشد. این ایبوک ریدر می تواند از طریق نور پس زمینه شرایط را برای یک مطالعه خوب آماده نماید.

 

 

تکنولوژی light guide آمازون اجازه می دهد تا عمر باتری دوام زیادی داشته باشد و با یک بار شارژ حدود ۸ هفته بتوان با این دستگاه کار کرد. همچنین تکنولوژی تاچ آن این اجازه را می دهد که ضخامت آن ۹.۱ میلیمتر و وزن آن حدود ۲۱۰ گرم باشد. Jeff Bezos این دستگاه را با عنوان “باریک تر از یک مجله و سبک تر از جلد کتاب” توصیف می کند. نرم‌افزار این کتابخوان آمازون می تواند سرعت خواندن شما را پیش بینی کند که شما چقدر زمان نیاز دارید تا آن بخش از کتاب را تمام کنید.ایبوک ریدر Kindle Paperwhite از امروز برای سفارش در دسترس می باشد و قرار است از ۱ اکتبر برای مشتریان ارسال شود. مدل Wifi آن ۱۱۹ دلار و مدل ۳G آن ۱۷۹ دلار قیمت دارد.

5 4 3 2 1
 
 

۰ نظرارسال نظر

  


تمامي حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به نويسندگان آي تي ياب مي باشد و هرگونه کپي برداري و استفاده از آن تنها با ذکر منبع مجاز مي باشد
ITyab