زیبایی و هیجان در نوکیا EOS

    محمدرضا کرمی ۱۳۹۲/۰۲/۲۷

کمپانی نوکیا در طی چند روز گذشته سه تلفن هوشمند را معرفی و از ایشان رونمایی به عمل آورد اما هیچ یک آن طور که باید و شاید نتوانستند کانون توجه را برروی نوکیا، متمرکز سازند! حال یکی از امید های نوکیا که شاید تا چند ماه دیگر از شکم مادرش بیرون پریده و توانایی و قدرت نهانش را آشکار سازد نوکیا EOS، میباشد! این پسر افسانه ای که شایعات بسیاری را با خود، جابه جا مینماید و تا زمان معرفی،به شایعه بافی و غیبت در پشت سرش، محکوم است حال با شایعه ای جدید دست و پنجه نرم میکند! در این شایعه، کاربری مدعی شده که توانسته نوکیا EOS، را از نزدیک ببیند و جسته و گریخته به توصیف ظاهرش، دامن زده است! این کاربر مدعی شده که نوکیا EOS،ابعادی تقریبا مشابه لومیا 920 را دارد اما کمی روشن تر است! از طرفی جنس بدنه آن از پلی کربنات ساخته شده است و گوشه یا لبه های این اسمارت فون از میانه آن ضخیم تر گشته اند! همچنین این فرد مدعی شده که نوکیا EOS، از پوششی خودکار برای لنز دوربینش بهره جسته که از پوشش لنز دوربین نوکیا پیور ویو 808 کوچک تر است و میزان دقت لنز دوربین 2 رقمی خواهد بود!

نوکیا EOS برای افزایش شاخصه ها و توانمندی هایش،از یک فلاش زنون که از فلاش نوکیا پیور ویو کوچک تر خواهد بود با دو لامپ ال ای دی بهره جسته که یکی برای افزایش میزان عملکرد دوربین در تاریکی شب مفید خواهد و دیگری رنگ قرمز را برای خود برگزیده است! همچنین احتمال میرود که نوکیا از اپلیکیشن وِیژه ای مانند اپلیکیشن Nokia Pro Camera برروی تلفن هوشمند جدیدش بهره جسته باشد تا بتواند امکانات و تنظیمات موجود در حین عکس یا فیلم برداری را بهبود دهد تا رقیبی شایسته را برای گلکسی اس 4 زوم تولید نماید!

 آی تی پلاس

 

 

 

 
 

۰ نظرارسال نظر

  


تمامي حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به نويسندگان آي تي ياب مي باشد و هرگونه کپي برداري و استفاده از آن تنها با ذکر منبع مجاز مي باشد
ITyab